New Version Mobile Ready
12/10/2010

90 νέοι υποψηφίοι στο ψηφοδέλτιο της «Ισχυρής Κεφαλονιάς» του Αλέξανδρου Παρίση

joanna

Γράφτηκε από

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(1 Ψήφος)
Με ιδιαίτερη δυναμική ολοκληρώνεται η κατάρτιση του ψηφοδελτίου του Δημοτικού Συνδυασμού Ισχυρή Κεφαλονιά. Σύσσωμη η κοινωνία του νησιού έχει αγκαλιάσει τη νέα μεγάλη δύναμη του τόπου που συγκροτείται με επικεφαλής τον Υποψήφιο Δήμαρχο Αλέξανδρο Παρίση.

Με ανακοινωμένες ήδη 120 υποψηφιότητες άξιων συμπολιτών μας από όλες τις εκλογικές περιφέρειες και τις τοπικές κοινότητες της Κεφαλονιάς, ο Συνδυασμός μας ανακοινώνει ακόμη 90 υποψηφίους φτάνοντας μέχρι σήμερα το σύνολο των 210.Σε επίπεδο κεντρικού ψηφοδελτίου στην ισχυρή ομάδα της Ισχυρής Κεφαλονιάς έχουν ενταχθεί 56 υποψήφιοι.

Σε τοπικό επίπεδο οι υποψήφιοι ανέρχονται πλέον στους 154.
Και συνεχίζουμε με την ίδια δυναμική.

Οι νέοι υποψήφιοι του κεντρικού ψηφοδελτίου
Στο κεντρικό ψηφοδέλτιο του συνδυασμού προστίθενται οι ακόλουθοι υποψήφιοι κατά εκλογική περιφέρεια και σε τυχαία σειρά:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΙΚΗΣ
1. ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΕΛΠΙΔΑ – ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ – ΝΟΜ. ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ & ΙΘΑΚΗΣ
2. ΛΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΣ- Πρ. ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΑΛΛΙΚΗΣ
3. ΚΟΥΤΑΒΑ ΜΕΡΟΠΗ – ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4. ΡΟΥΧΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ- ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ-Πρ. ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΛΙΚΗΣ
5. ΚΑΤΣΙΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
6. ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ-ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΑΛΙΚΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
7. ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΜΑΛΩΝ
8. ΦΩΤΕΙΝΑΤΟΥ ΔΡΑΓΩΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΡΙΣΟΥ
9. ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ – ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΗΣ
10. ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ ΘΕΟΤΟΚΗΣ – ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΩΡ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΥΑ ΣΑΜΗΣ
11. ΣΤΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ- ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΚΕΝΤΡΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΣΑΜΗΣ
12. ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΥ ΧΟΝΤΡΟΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΝΩΝ
13. ΒΙΤΩΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ- ΠΛΟΙΑΡΧΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
14. ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ ΤΑΞΙ-Πρ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΙΔΙΟΚΤΗΤΩΝ ΤΑΞΙ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ-Πρ. ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ

Οι υποψήφιοι των Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων

Οι νέοι ανακοινωθέντες υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων, παρατίθενται συγκεντρωτικά κατά εκλογική περιφέρεια σε τυχαία σειρά:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΙΚΗΣ (Δημοτική Κοινότητα – Τοπικές Κοινότητες)

15. ΤΡΟΜΠΕΤΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
16. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
17. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
18. ΤΣΙΚΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
19. ΚΑΛΕΝΤΖΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
20. ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΡΙΦΙ)
21. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΑΜΟΥΛΙΑΝΑΤΑ)
22. ΦΡΑΤΖΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ( ΧΑΒΡΙΑΤΑ)
23. ΒΑΣΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΚΑΤΩΓΗ)
24. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΚΟΝΤΟΓΕΝΝΑΔΑ)
25. ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΧΑΒΔΑΤΑ)
26. ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΧΑΒΔΑΤΑ)
27. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΧΑΒΔΑΤΑ)
28. ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ (ΧΑΒΔΑΤΑ)
29. ΛΑΖΑΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΚΟΥΒΑΛΑΤΑ)


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ (Τοπικές Κοινότητες)
30. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΚΑΡΑΒΑΔΟΣ)
31. ΚΑΚΟΥΡΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΚΕΡΑΜΙΕΣ)
32. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΛΑΚΗΘΡΑ)
33. ΠΑΠΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (ΛΑΚΗΘΡΑ)
34. ΤΡΑΥΛΟΥ ΑΝΝΑ (ΛΑΚΗΘΡΑ)
35. ΒΙΝΙΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΕΤΑΞΑΤΑ)
36. ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΜΕΤΑΞΑΤΑ)
37. ΔΟΡΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (ΠΕΣΑΔΑ)
38. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (ΠΕΣΑΔΑ)
39. ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΣΒΟΡΩΝΑΤΑ)
40. ΔΙΛΑΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΣΠΑΡΤΙΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΑΡΕΩΝ (Τοπικές Κοινότητες)
41. ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΔΙΒΑΡΑΤΑ)
42. ΜΠΟΦΥΛΑΤΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΔΙΒΑΡΑΤΑ)
43. ΦΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΑΚΡΙΩΤΙΚΑ)
44. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΡΙΩΤΙΚΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΜΑΛΩΝ (Δημοτική Κοινότητα)
45. ΜΕΣΟΛΟΡΑ ΦΑΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΗΣ (Δημοτική Κοινότητα – Τοπικές Κοινότητες)
46. ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΣΑΜΗ)
47. ΝΙΚΟΛΟΒΙΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΓΡΙΖΑΤΑ)
48. ΤΟΥΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΠΟΥΛΑΤΑ)
49. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (ΠΥΡΓΙ)
50. ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΧΑΛΙΩΤΑΤΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΡΙΣΟΥ (Τοπικές Κοινότητες)

51. ΠΕΦΑΝΗ ΟΞΕΙΑ (ΑΝΤΥΠΑΤΑ)
52. ΤΟΥΛΙΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΝΤΥΠΑΤΑ)
53. ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΒΑΣΙΛΙΚΙΑΔΕΣ)
54. ΒΡΥΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΟΘΡΕΑΣ)
55. ΠΟΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΚΟΘΡΕΑΣ)
56. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΚΟΜΙΤΑΤΑ)
57. ΜΙΧΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (ΚΟΜΙΤΑΤΑ)
58. ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΕΟΧΩΡΙ)
59. ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΤΡΙΚΑΤΑ)
60. ΖΑΜΠΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΤΟΥΛΙΑΤΑ)
61. ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΤΟΥΛΙΑΤΑ)
62. ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΦΙΣΚΑΡΔΟ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΕΙΟΥ ΠΡΟΝΩΝ (Δημοτική Κοινότητα – Τοπικές Κοινότητες)

63. ΚΑΜΠΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΠΟΡΟΣ)
64. ΜΗΛΙΑΡΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΟΡΟΣ)
65. ΜΕΤΑΞΑΣ – ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΟΡΟΣ)
66. ΚΟΡΣΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΠΟΡΟΣ)
67. ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ)
68. ΡΑΣΣΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ (ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ)
69. ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
70. ΑΝΔΡΕΟΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
71. ΣΙΛΙΒΕΡΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΡΓΙΝΙΑ)
72. ΧΙΟΝΗΣ ΑΘΩΣ (ΒΑΛΕΡΙΑΝΟΣ)
73. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ)
74. ΝΙΚΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΜΑΥΡΑΤΑ)
75. ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΞΕΝΟΠΟΥΛΟ)
76. ΚΟΚΛΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΞΕΝΟΠΟΥΛΟ)
77. ΚΟΥΣΟΥΜΒΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΠΑΣΤΡΑ)
78. ΜΗΛΙΑΡΕΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΧΙΟΝΑΤΑ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ (Δημοτική Κοινότητα – Τοπικές Κοινότητες)

79. ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΚΑΡΑΚΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
80. ΣΟΥΠΙΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
81. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
82. ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΦΑΡΣΑ)
83. ΑΠΕΡΓΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΖΟΛΑ)
84. ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΔΙΛΙΝΑΤΑ)
85. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΔΙΛΙΝΑΤΑ)
86. ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΤΡΩΙΑΝΑΤΑ)
87. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΑΓΚΩΝΑΣ)
88. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΘΗΝΙΑ)
89. ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΘΗΝΙΑ)
90. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΘΗΝΙΑ)

Ο επικεφαλής του Συνδυασμού και Υποψήφιος Δήμαρχος Αλέξανδρος Παρίσης, εύχεται σε όλους τους υποψηφίους που συστρατεύονται στο πλευρό του, καλή επιτυχία στον κοινό αγώνα για την Ισχυρή Κεφαλονιά.
Διαβάστηκε 895 φορές

FACEBOOK